Toptan Balık unu satışı, üretimi, fiyatları. Balık unu ve balık yağı en değerli yem protein katkısı.

Post Page Advertisement [Top]

Kompakt Balık Unu ve Yağı Üretim Tesisi 

 Kompakt Balık Yem Fabrikası, küçük, alandan kazandıran ve kolay işletilen balık unu fabrikalarına olan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Son ürün kaliteli balık unudur. 
Kompakt tesis bir fırın, bir pres ve bir kurutucu içermektedir. Bu ana bileşenlerin tümü dayanıklı ve emniyetli bir yapıdadır ve sürekli ve kolayca çalıştırılabilir. 

 KOLAY MONTAJ 


Kompakt tesis, önceden monte edilmiş olarak teslim edilir ve hızlı ve kolay kurulum sağlar. Tesis, mevcut güç kaynağına bağlantıya hazırdır ve boruları hazırdır. Kurulum masrafları minimuma indirilir. 


 ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ


 Tesis, denizlerde güvenilirdir ve ürünlerin kalitesi korunmaktadır. Başlıca nedeni, kurutma işleminin disk kurutucusu ile yapılmasıdır.  OTOMATİK ÇALIŞMA 


 Endüstüriyel ve otomasyon, makineye veya ürünlerin kalitesine zarar vermeden otomatik tesisin çalışmasını basitleştirir. 


 ETKİLİ ISITMA YÜZEYİ 


 Disk Kurutucu, konsantre ve etkili ısıtma yüzeyleri nedeniyle küçük alan yeterlidir. Dönen ısıtma gövdesinin özel yapısı sayesinde ısıtma yüzeyleri arasındaki hareketler ısıtma yüzeylerinde birikintilerin oluşmasını engeller. Yalın balıkta bile, bu kurutucu mükemmel şekilde çalışır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]