Toptan Balık unu satışı, üretimi, fiyatları. Balık unu ve balık yağı en değerli yem protein katkısı.

Post Page Advertisement [Top]

 Balık unu küresel olarak en değerli hayvan protein takviyesi ve vitamin, mineral ve belirtilen besinsel faktörlerin bir kaynağı olarak kabul edilmektedir. Balık yemleri, özellikle kümes hayvanı yetiştiriciliği ve su ürünleri yetiştiriciliğinde verimli diyetler elde etmek için yüksek kalitede takviyeler olarak diyete eklenir. 

 Sindirilebilir proteinler söz konusu olduğunda, balık unu yaklaşık %92 sindirilebilirlik için hayvan yemi arasında en iyi kaynaklardan biridir. (Bk. Balık ununun faydalarıBalık unu doğal protein, mineraller, vitaminler ve esansiyel amino asitlerden oluşan daha yüksek içerikle beslenen diğer proteinlerden ayırt edilir. Tüm dünya, balık yemi üretimini, özellikle Japonya da dahil olmak üzere daha yüksek proteinler için bu dünyada bulunan en iyi Balık Türlerine dönüştürdü. Şili, Rusya, Peru, ABD, Norveç ve Danimarka. 

 Her Türlü Kümes hayvanları yemi ve Balık yemleri için balık unu gerekliliği buharda pişirilmiş sterilize balık unu, daha hızlı büyüme, daha iyi besleme dönüştürmesi ve daha düşük üretim maliyeti ve çok yüksek yem tüketimi seviyesi sağlayarak balık üretiminin çoğalmasını sağlar. Mineraller bakımından zengindir. Balık unu ayrıca hem erkeklerde hem de dişilerde doğurganlık seviyesini arttırır ve rutin diyet ilaçlarının yokluğunda tek başına daha iyi sonuçlar verebilir.

Balık Unu Fiyatları için yazımızı okuyunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]